|
08:00-09:30
Ресторан
Реєстрація + вітальна кава
09:30-10:00
Медіацентр
Вітальне слово
Голови Львівської обласної державної адміністрації - Максима Козицького
Голови Львівської міської ради - Андрія Садового


Показ промо-ролика про Львівщину
10:00-12:00
Медіацентр
Панельна дискусія №1:
"Постпандемічний світ: від нових викликів до стійкого економічного розвитку".
Спікери:
Олексій Чернишов - міністр розвитку громад та територій України.
Олексій Кучер - голова державної регуляторної служби України.
Ерік Райнерт - норвезький економіст, професор технологій управління та стратегій розвитку Талліннського технічного університету Естонії.
Володимир Власюк - директор ДП "Укрпромзовнішекспертиза".
Єжи Яцек Шугаєв - Голова правління АТ «Кредобанк».
Віталій Ломакович - радник міністра фінансів України, засновник та голова правління GROWFORD INSTITUTE.
Геннадій Чижиков - Президент ТПП України.
Світлана Михайловська - заступник директора з представництва інтересів компаній – членів Європейської Бізнес Асоціації.

Модератор:
Андрій Куликов - журналіст, редактор, теле - радіоведучий, медіа-експерт та медіа-тренер.
12:00-13:30
Ресторан
Перерва на каву та спілкування учасників
13:15-13:30
Медіацентр
Іван Васюник - голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду Музею Голодомору
13:30- 15:00
Медіацентр
Панельна дискусія №2:
Львівщина: капіталізація через додану вартість
Спікери:
Олена Вовк - співвласниця та Голова наглядової ради «Компанії Ензим».
Отець Богдан Прах - ректор Українського католицького університету.
Тарас Кицмей - співвласник і член ради директорів компанії SoftServe.
Андрій Худо - український підприємець, ресторатор, співвласник та співзасновник Холдингу емоцій «!FEST».


Модератори:
Микола Кміть— голова ради директорів агрохолдингу МУККО.
15:00– 16:30
Ресторан

Перерва на каву та спілкування учасників

16:30-18:00
Медіацентр
Панельна дискусія №3:

Інвестиції в цінності

Спікери:
Василь Хмельницький — засновник холдингу UFUTURE та інноваційного парку UNIT.City.
Вячеслав Климов - український підприємець і громадський діяч, співзасновник компанії «Нова Пошта», президент Спілки українських підприємців.
Єгор Гребенніков — український підприємець, імпакт-інвестор;
співвласник компаній «ТІС — Контейнерний Термінал», «ТІС-Вугілля» і «ТІС»;
засновник Impact Hub Odessa.
Андрій Здесенко - засновник корпорації Біосфера, Charisma Fashion Group.
Модератор:
Олександр Магунь - підприємець, засновник і президент West Ukrainian Business Club, співзасновник West Ukrainian Business School, CORE Business Club.
|
09:00 - 18:00
Ресторан
Виставка стартапів та експо - простір.
12:00 - 16:30
Скай-бокси
Смарт - нетворкінг, B2B зустрічі, фуршет.
13:00 - 14:30
Прес-конференц зал
Міжнародна технічна допомога, як інструмент впливу на соціально - економічний розвиток громад.
Спікери:
Владислав Берковський – виконавчий директор Українського культурного фонду
Анджей Слодкі – керівник Спільного Технічного Секретаріату Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна»
Джунейт Есмер – координатор програми ТІКА в Україні
Ростислав Томенчук – генеральний директор Директорату координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України
Оксана Дащаківська – керівниця західноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження»
Альона Дмуховська – проєктна менеджерка Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні
Ольга Маліхатко – членкиня Наглядової Ради Фонду «МХП-Громаді»

Модератор:
Галецька Наталія - депутатка Львівської обласної ради, голова постійної комісії з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва
13:30 - 15:00
Конференц зал
Соціальна відповідальність бізнесу крізь призму гендеру
Спікери:
Геннадій Чижиков - президент Торгово-промислової палати України
Галина Васильченко - народна депутатка України
Валерій Майборода – заступник виконавчого директора Фонду Розвитку Підприємництва
Владислав Калинець - начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській, Закарпатській та Волинській областях
Іоліта Адамська - західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Львів)
Тетяна Волочай - директорка Благодійного фонду «МХП Громаді»
Олексій Сердюченко - філія ГПУ «Газвидобування АТ «Газвидобування»
Василь Даналакі - генеральний директор групи компаній «Укрриба»
15:30 - 16:30
Президентський Скай-бокс
Вдосконалення нормативно-правового регулювання сфери містобудування
Спікери:
Аліксійчук Олександр – народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Шуляк Олена – народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Юнаков Іван – народний депутат України, голова підкомітету з питань технічного регулювання і ціноутворення у будівництві, виробництва будівельних матеріалів та енергоефективності у будівельній галузі Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
Іванов Володимир – народний депутат України, голова підкомітету з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, ліцензування і страхування у будівництві Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.